Przejdź do treści

Praca: Inżynier Procesu - obszar lakierni

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Inżynier Procesu - obszar lakierni
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Nr ref.: IPL/MMI
Zadania:
  • prowadzenie działań mających na celu usprawnienie i optymalizację procesów w obszarze lakierni,
  • inspirowanie i wdrażanie innowacji technologicznych na produkcji,
  • prowadzenie nadzoru nad dokumentacją technologiczną,
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji w obszare lakierowania proszkowego i mokrego,
  • mapowanie strumienia wartości,
  • czynny udział w procesie wdrażania Lean Manufacturing.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna),
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży lakierowania,
  • znajomość technologii związanych z procesem lakierowania mokrego i proszkowego,
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • znajomość narzędzi w obszarze zarządzania procesem produkcji (Lean Manufacturing, FMEA),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
  • stałe godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162