Przejdź do treści

Praca: Inżynier procesu wytłaczania

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla naszego Klienta, zakładu produkcyjnego zlokalizowanego na terenie województwa wielkopolskiego specjalizującego się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wytłaczania, poszukujemy osoby, która chciałaby się rozwijać pracując na stanowisku:

Inżynier procesu wytłaczania
Nr ref.: ONZ/POZ/0618
Obowiązki:
  • prowadzenie projektów związanych z procesem produkcji, optymalizacją procesów technologicznych oraz rozwijanie nowych wyrobów firmy w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych (projektowanie procesu oraz narzędzi),
  • podejmowanie działań optymalizujących proces produkcji dla produktów obecnych i nowych (m.in. opracowywanie i analiza przyczyn odchyleń parametrów, minimalizacja ilości odpadów itp.),
  • kontakt z dostawcami w celu stałego zapewnienia dostaw materiałów, niezbędnych do wytwarzania produktów firmy (w tym również negocjowanie warunków zakupu),
  • wdrażanie nowych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych firmy.
Wymagania:
  • doświadczenie min. 3-letnie w pracy na podobnym stanowisku i/lub w dziale technologicznym, w szczególności w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych (mile widziana metoda wytłaczania),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziany język techniczny),
  • mile widziane praktyczne doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem specjalistów,
  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, otwartość na zmiany, samodzielność w działaniu, nastawienia na realizacje celów.
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku w zespole wykwalifikowanych specjalistów,
  • stabilne warunki zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach oraz motywujący system premiowy,
  • niezbędne do wykonywana powierzonych zadań narzędzia pracy oraz możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/inzynier-procesu-wytlaczania_2004259.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.