Przejdź do treści

Praca: Inżynier procesu

Firma Dolmeb Sp. z o.o. producent mebli lakierowanych farbami pigmentowymi na bazie płyt MDF, HDF wiórowych i płyty komórkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:
Inżynier procesu
Miejsce pracy: Świdnica

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • znajomości nowoczesnych metod zarządzania procesami (Lean management)
  • praktyczna znajomość nowoczesnych metod planowania produkcji i systemów produkcyjnych
  • znajomość programu AutoCad
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość MS Office w szczególności (MS Excel, PowerPoint)
  • kreatywności

Główne zadania na stanowisku:

  • inicjacja i prowadzenie projektów zmierzające do optymalizacji produkcji, redukcji kosztów, poprawy jakości i poprawy ergonomii stanowisk pracy według filozofii Lean Manufacturing
  • opracowywanie i optymalizacja procedur
  • przeprowadzanie projektów KAIZEN na liniach produkcyjnych
  • optymalizacja czasów pracy oraz struktury linii produkcyjnych w celu skrócenia cykli czasowych
  • tworzenie instrukcji pracy i innych standardów oraz ich aktualizowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwości zawodowego rozwoju
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/inzynier-procesu_1952255.html