Przejdź do treści

Praca: Inżynier Procesu

Tristone Flowtech Poland sp. z o.o.

Od 1998 roku producent węży gumowych na bazie polimeru używanych do systemów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarowych i innych urządzeniach przemysłowych. Wałbrzyska fabryka będąca obecnie częścią koncernu Tristone ,produkująca przewody gumowe i plastikowe do przepływu cieczy w układach chłodzenia dla klientów takich jak: Volvo, Ford, Nissan, Daimler, VW, Peugeot, Fiat i innych
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Inżynier Procesu
Zakres zadań:
  • Wsparcie inżyniera projektu przy wdrażaniu nowych projektów, zmian inżynieryjnych,
  • Udział w rozwoju technologicznym wg wymaganych procedur,
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczno-produkcyjną i jakościową na etapie wdrażania,
  • współpraca z Centrami projektowymi, dostawcami zewnętrznymi
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego, kierunek mechaniczny mile widziany,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy mile widziane,
  • Znajomości PPAP, 8D, FMEA, APQP, MSA, SPC, mile widziane
  • Znajomości MS Office oraz oprogramowania do projektowania maszyn (CAD, CATIA),
  • Znajomość obsługi MS Project mile widziana,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Dyspozycyjności i umiejętności pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie,
  • pracę w młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/inzynier-procesu_2001303.html