Przejdź do treści

Praca: Inżynier procesu

Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów, jest częścią japońskiego koncernu Daicel, który zatrudnia ponad 9 tysięcy pracowników na całym świecie. DSSE zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników a także wszystkich procesów i systemów.

W związku z intensywnym rozwojem fabryki w Żarowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier procesu

(spawanie laserowe, zgrzewanie garbowe)

Miejsce pracy: Żarów, Legnica, Wrocław, Świebodzice, Świdnica
Główne zadania:
  • doskonalenie i optymalizacja procesu produkcyjnego
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • rozwiązywanie, zapobieganie i analiza bieżących problemów związanych z procesem produkcji
  • uruchamianie produkcji nowych wyrobów
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe o kierunku technicznym (preferowane w zakresie mechaniki lub automatyki)
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży motoryzacyjnej)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość narzędzi i technik tj. SPC, MSA, FMEA, APQP, PPAP, Control Plan
  • mile widziana wiedza/doświadczenie w procesach produkcyjnych wykorzystujących spawanie laserowe lub/i zgrzewanie garbowe
Oferujemy:
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość udziału w ciekawych międzynarodowych projektach (Japonia, USA, Tajlandia, Chiny, Korea)
  • możliwość pracy w firmie z branży motoryzacyjnej, działającej w oparciu o najwyższe standardy zarządzania produkcją i jakością
  • możliwość udziału w programie indywidualnego rozwoju (m.in.: dofinansowanie studiów, szkolenia językowe, szkolenia techniczne)
  • konkurencyjne wynagrodzenie (premia, coroczna rewizja wynagrodzeń, prywata opieka medyczna, karta multi-sport fundusz socjalny)
  • dofinansowanie dojazdów do pracy m.in z lokalizacji: Legnica, Wrocław, Świebodzice, Świdnica
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy, zgrany zespół, niska rotacja pracowników, wyjazdy i imprezy integracyjne, konkursy wewnętrzne i międzynarodowe
Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z przystąpieniem do rekrutacji jest Daicel Safety Systems Europe sp. z o.o. z siedzibą w Żarowie jako pracodawca (dalej jako: „Administrator”).

Kontakt z Administratorem danych osobowych

W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o
1) mailowy, kierując wiadomość e-mail na adres: sekretariat@dsse.daicel.com;
2) w drodze korespondencji w formie pisemnej, kierując pocztę na adres naszej siedziby: ul. Strefowa 6, 58-130 Żarów.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.