Przejdź do treści

Praca: Inżynier Robót Mostowych

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Robót Mostowych
Miejsce pracy: Kamienna Góra
Opis stanowiska:
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami
  • kontraktu, dokumentacją oraz harmonogramem
  • kierowanie pracą podległego zespołu
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz z podwykonawcami
  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole i kierowania ludźmi
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dyscyplina i dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w realizacji obiektów mostowych
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilność zatrudnienia

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma Mosty Łódź S. A. z siedzibą w Łodzi, 94-112 przy ul. Bratysławskiej 52. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Mosty Łódź S. A. inspektorem danych osobowych.