Przejdź do treści

Praca: Inżynier serwisu maszyn i urządzeń

Ogłoszenie numer: 2007204, z dnia 22-06-2018

Klient portalu Praca.pl

Inżynier serwisu maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

Oferowane przez nas stanowisko to praca mobilna. Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy,  samochód służbowy, telefon, laptopa. Serwisant zajmuje się uruchamianiem, naprawą maszyn, szkoleniem obsługi - w zakładach naszych klientów.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • wykształcenie wyższe techniczne – automatyka, mechatronika lub pokrewne
  • język angielski i/lub niemiecki - dobry w mowie i piśmie (szkolenia zagraniczne)
  • uprawnienia SEP do 1kV (można uzyskać je również podczas pracy)

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat - umowa o pracę
  • możliwość ciągłego rozwoju w branży
  • szkolenia u zagranicznych producentów maszyn i robotów
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/inzynier-serwisu-maszyn-i-urzadzen_2007204.html