Przejdź do treści

Praca: Inżynier Sprzedaży Pomp Ciepła

Ogłoszenie numer: 3980359, z dnia 2020-12-05

Elektronika S.A. to jedna z największych w kraju i wciąż intensywnie rozwijająca się hurtownia urządzeń i akcesoriów stosowanych w chłodnictwie i klimatyzacji. Spółka prowadzi także sprzedaż pomp ciepła. Dystrybuuje urządzenia wytwarzane przez największych światowych producentów jak Mitsubishi Heavy Industries, Hokkaido, Rhoss, Danfoss, Copeland, Alco, Frascold, Cubigel, Thermofin, LUVATA oraz Alfa Laval.

Spółka zaopatruje producentów finalnych urządzeń chłodniczych, instalatorów oraz firmy serwisowe w stosowne urządzenia, komponenty, czynniki chłodnicze i sprzęt serwisowy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi swoich klientów oraz w związku ze znacznym wzrostem popularności produktów proponowanych przez Spółkę, poszukujemy pracowników na stanowisko :

Inżynier Sprzedaży Pomp Ciepła

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Do głównych zadań będzie należało poszukiwanie i budowanie trwałych relacji oraz współpraca z projektantami, instalatorami i serwisantami branżowymi. Samodzielny dobór rozwiązań Pomp Ciepła z gamy produktów Mitsubishi Heavy Industries i Rhoss spełniających oczekiwania Klientów indywidualnych i instytucjonalnych (w tym przemysłowych).

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne w zakresie ogrzewnictwa, wentylacji, klimatyzacji
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (również w wersji angielskiej)
  • Rzetelność w podejściu do realizacji powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista oraz etyka zawodowa
  • Chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji
  • Sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)
  • Dobra znajomość j. Angielskiego (inne będą dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia potrzebne do pracy
  • Sprzyjącą atmosferę pracy i wsparcie zespołu
  • Możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach