Przejdź do treści

Praca: Inżynier / Technik - Testowanie pojazdów użytkowych

Ogłoszenie numer: 2146659, z dnia 2018-11-13

Od ponad 29 lat RÜBSAM oferuje  zorientowaną na wartość obsługę personalną. Zaangażowanym pracownikom proponujemy nie tylko pracę, ale i prawdziwe wyzwania.

Inżynier / Technik - Testowanie pojazdów użytkowych

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych po aktualizacji oprogramowania obiektów testowych
  • Opieka i konserwacja interfejsu użytkownika
  • Wdrożenie sprzętu pomiarowego w HiL
  • Tworzenie konfiguracji (CANoe, CANalyzer) dla testerów
  • Eksperymentalne wsparcie przy użyciu dSPACE

Wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie lub szkolenie technika ze specjalizacją w elektrotechnice, inżynierii motoryzacyjnej lub mechatronice
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych
  • Znajomość narzędzi Vector i dSPACE
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego jest obowiązkowa
  • Wysoka motywacja, koordynacja i umiejętności zespołowe, a także inicjatywa osobista

Oferujemy

  • Pracę na terenie Niemiec
  • Długoterminowe projekty w innowacyjnym środowisku z możliwością przejęcia
  • Stałą umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Płatności pozataryfowe i wakacyjne, a także płatne nadgodziny
  • Szkolenia związane z projektem, takie jak prototypowe prawo jazdy, doksztłacanie w zakresie wysokiego napięcia
  • Pełną opiekę i wsparcie koordynatora