Przejdź do treści

Praca: Inżynier zapewnienia jakości dostawców (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Inżynier zapewnienia jakości dostawców (m/k)
Miejsce pracy: Polkowice
Nr ref.: INZ/POL/1217
Obowiązki:
  • zatwierdzanie i kontrola wzorcowych komponentów zakupowych,
  • tworzenie dokumentacji jakościowej,
  • współpraca z innymi działami w zakresie ciągłej poprawy jakości, ustalania nowych standardów jakościowych, metod pomiarowych,
  • rozpatrywanie i nadzór nad reklamacjami dostawców (ocena i zatwierdzanie raportów 8D),
  • ocena dostawców na podstawie wewnętrznych standardów (QCD kryteria),
  • wspomaganie działu nowych projektów we wdrażaniu nowych dostawców, komponentów,
  • przeprowadzanie audytu procesu dostawców (preselekcja - produkcja masowa),
  • raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata),
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (PPAP, 8D, 5Why, Ishikawa, Pareto, SPC, MSA),
  • znajomość systemu zarządzania jakością ISO TS, VDA,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętności audytorskie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • realną możliwość rozwoju,
  • liczne dodatkowe benefity oraz premie,
  • pracę w renomowanej firmie.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/inzynier-zapewnienia-jakosci-dostawcow-m-k_1881445.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.