Przejdź do treści

Praca: IT Administrator

20 oddziałów

420 pracowników

AB Bechcicki - wiodąca ogólnopolska sieć hurtowni specjalizujących się w sprzedaży materiałów budowlanych funkcjonująca skutecznie na rynku od 1998 roku, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

IT Administrator
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres zadań:
  • nadzór nad systemami informatycznymi Spółki
  • zarządzanie serwerami Windows Server 2008 -2012
  • wdrażanie nowych rozwiązań elementów systemu IT
  • opieka nad prawidłowym działaniem infrastruktury i sprzętu IT
  • identyfikowanie problemów, wykrywanie oraz usuwanie usterek systemów informatycznych
  • aktualizacja oprogramowania, obsługa i analiza zgłoszeń użytkowników
  • przygotowanie dokumentacji technicznych
Wymagania:
  • 1-2 lat doświadczenia zawodowego w analogicznym zakresie zadań
  • dobrej znajomości systemów serwerowych Microsoft Windows 2008, 2012 (AD, GPO, DFS) oraz zagadnień związanych z ich bieżącym funkcjonowaniem
  • dobrej znajomości systemów operacyjnych Microsoft Windows 7/8/10
  • podstawowej znajomości zagadnień sieciowych – TCP/IP
  • podstawowej znajomości systemów rodziny Linux
  • znajomości zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu dużej organizacji
  • podstawowej znajomości serwisowania urządzeń drukujących
  • podstawowej znajomości języka angielskiego na poziomie informatycznym (lektura dokumentacji IT)
  • podstawowej znajomości programowania VBasic, PHP
  • minimalnego doświadczenia związanego z okablowaniem strukturalnym i elementami aktywnymi sieci
Oferujemy:
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujące i rozwijające projekty w zróżnicowanych systemach IT
  • kontakt z nowymi technologiami informatycznymi
  • współfinansowaną przez pracodawcę opiekę medyczną
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/it-administrator_2009437.html
W zgłoszeniu prosimy zamieścić informacje:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Bechcicki Sp. Z o.o.  moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.”