Praca na Dolnym Śląsku

Praca: JavaScript Developer

Jesteśmy polsko-holenderską firmą, która rozwija swoje produkty i świadczy usługi programistyczne w zakresie tworzenia serwisów internetowych i aplikacji mobilnych. Skupiamy w swych szeregach developerów nastawionych z pasją do tego co robią, a przede wszystkim otwartych na nowe wyzwania i nowinki technologiczne. U nas zawsze znajdziesz czas na naukę i wdrożenie nowych technologii.

Zainteresowany? Dołącz do nas!

Do naszego biura w Krakowie, Wrocławiu i Rzeszowie poszukujemy osób na stanowisko

JavaScript Developer
Miejsce pracy: Wrocław

Oczekiwania:

  • doświadczenie i bardzo dobra znajomość ReactJs
  • znajomość narzędzi takich jak: grunt, bower, gulp
  • doświadczenie w pracy z REST-owym API
  • znajomość standardów i aktualnych trendów w zakresie rozwoju części front-end
  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole;
  • duże zacięcie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań

Mile widziane:

  • znajomość AngularJs

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w wewnętrznych warsztatach i hackathonach
  • finansowanie szkoleń
  • imprezy integracyjne
  • firmową bibliotekę
  • lekcje angielskiego
  • piłkarzyki, darty
  • opiekę medyczną, kartę Multisport

Jak pracujemy w telegraficznym skrócie:

  • kod wersjonowany jest w serwisie bitbucket/github
  • do zarzadzania projektami używamy Jiry, Taigi i Redminea
  • jeśli tylko jest możliwość i ma to sens, pracujemy w Scrumie
  • serwisy w 8/10 przypadków hostowane są na Amazonie lub Azurze
  • błędy w kodzie produkcyjnym monitorujemy w Sentry
  • do monitoringu używamy prometheusa/ELK/grafana
  • nowe projekty są wdrażane z użyciem Dockera
  • do developmentu i testowania wykorzystujemy nasze firmowe servery
  • do dziennej komunikacji używamy Slacka, do video konferencji Skype + Hangouts
  • standardy, tips & tricks, howto, krótki opis naszej kultury i wiele innych informacji można znaleźć na firmowej wiki (żywej, z rankingiem aktywności :)
  • dostęp do poszczególnych narzędzi jest scentralizowany z użyciem LDAPa
  • wymiana plików z użyciem prywatnego servera plików Synology
  • część czasu (okienko między projektami) poświęcamy na rozwój wewnętrznych i otwartych projektów
  • kochamy wdrażać najświeższe rozwiązania do naszych projektów (ecma6, redshift, emr, pipeline, php 7.x, python 3.5, mongodb 3.x, reactjs, Angular 4, etc.)
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/javascript-developer_1896766.html
Please include the following statement in your application: "I agree that my personal data is processed for the needs of the recruitment process as per Protection of Personal Data Act of 29th August 1997"

Zobacz podobne oferty

(Senior) AR/VR Developer

Opis stanowiska:   Jako (Senior) AR/VR Developer będziesz współtworzyć oraz pielęgnować aplikacje oraz systemy informatyczne oparte o technologie rozszerzonej oraz wirtualnej rzeczywistości, zaprojektowane na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad...

Senior Fullstack Developer

  For our Client from the media industry, we are looking for Senior Fullstack Developer. Join the team working on the first data and analytics platform for Apple, Android and Amazon TV. The platform provides data, discovery and analytics solutions for Connected TV,...

JavaScript Software Engineer