Przejdź do treści

Praca: Junior Marketing Data Analyst

Junior Marketing Data Analyst
Miejsce pracy: Wrocław

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 15 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. W czasie zakupów inspirujemy ich, wskazujemy im najkorzystniejsze oferty i pomagamy w bezpiecznych zakupach w sklepach internetowych. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości. Od momentu kiedy czytasz ten tekst aż do tej chwili Ceneo pomogło w zakupach już kilkuset osobom.

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie analiz dotyczących m.in.: analizy efektywności źródeł ruchu, analityki danych mobilnych / dektopowych, analityki contentu itp.
  • Monitorowanie i raportowanie dotyczące widoczności serwisów Ceneo i konkurencji.
  • Konfigurację narzędzi analitycznych na potrzeby kampanii marketingowych, zarządzanie wskaźnikami efektywności kampanii oraz przygotowywanie raportów oraz wniosków i rekomendacji.
  • Wsparcie w zakresie optymalizacji elementów on-site, off-site.
  • Wsparcie działu content marketingu w zakresie badania efektywności działań.
Umiejętności:
  • Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków.
  • Umiejętności tworzenia raportów, analiz i prezentacji.
  • Znajomość MS Excel na poziomie co najmniej dobrym.
  • Wiedza i znajomości technik dotyczących pozycjonowania przynajmniej na poziomie co najmniej podstawowym.
  • Dobra znajomość narzędzi Google Analytics i Google Search Console.
  • Mile widziana znajomość narzędzi do prezentacji raportów np. Google Data Studio, Microsoft Power BI
  • Mile widziana znajomość podstaw SQL.
  • Mile widziane doświadczenie zwiaząne z analityką internetową lub SEO na potrzeby Content Marketingu
  • Mile widziana znajomość HTML/CSS oraz język programowania.
  • Mile widziana znajomość narzędzia Google Tag Manager.
Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl sp. z.o.o – zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Ceneo.pl sp. z o.o. skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Ceneo.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku, z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ceneo.pl.
Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.
Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 36 miesięcy od dnia przesłania aplikacji lub w przypadku ewentualnego dochodzenia roszczeń maksymalnie 10 lat.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.