Przejdź do treści

Praca: Kasjer - Sprzedawca

Oferta nieaktualna

Dealz to międzynarodowa część grupy Poundland posiadającej łącznie 900 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Hiszpanii zatrudniająca ponad 18 000 pracowników! W związku z rozwojem sieci w Europie Środkowo-Wschodniej otwieramy sklepy w Polsce. Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Kasjer - Sprzedawca
praca sezonowa (do końca września)
Miejsce pracy: Oława
Zadania:
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami
  • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży i w magazynie
Wymagania:
  • Umiejętność współpracy
  • Brak przeciwwskazań do pracy w sklepie
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny grafik