Przejdź do treści

Praca: Kasjer - Sprzedawca

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 1998124, z dnia 2018-06-26

NOWA SIEĆ SKLEPÓW W POLSCE – WIELKA SZANSA DLA CIEBIE

Kim jesteśmy?

Dealz to międzynarodowa część grupy Poundland posiadającej łącznie 900 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Hiszpanii zatrudniająca ponad 18 000 pracowników!
W związku z rozwojem sieci w Europie Środkowo-Wschodniej otwieramy sklepy w Polsce.

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Kasjer - Sprzedawca

Miejsce pracy: dolnośląskie / Oława

Opis stanowiska

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami
  • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży i w magazynie

Wymagania

  • Umiejętność współpracy
  • Zaangażowanie
  • Brak przeciwskazań do pracy w sklepie
  • Odpowiedzialność
  • Entuzjazm

Oferujemy

  • Gwarantujemy umowę o pracę
  • Wynagrodzenie na czas
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym zespole