Przejdź do treści

Praca: Kasjer-Sprzedawca

Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych.
W związku z otwarciami nowych marketów tworzymy kolejne miejsca pracy.

 Dołącz do Dino – rzetelnego pracodawcy!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Kasjer-Sprzedawca
Miejsce pracy: Nielubia, Niemcza, Oborniki Śląskie, Pietrzykowice, Piława Górna, Platerówka, Polkowice, Rogoźnica, Ruszów, Rzeszotary, Ścinawa, Siechnice, Smolec, Środa Śląska, Szczytna, Trzebień, Ujazd Górny, Wierzbno, Wrocław, Ziębice, Żórawina

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?
Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
  • Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:
  • Dbanie o ekspozycje towarów
  • Obsługa klienta
  • Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami
  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży