Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim
Kelner
Miejsce pracy: Lwówek Śląski
Numer: StPr/18/0691
OBOWIĄZKI:

obsługa kelnerska gości restauracji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kelner*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Lwówek Śląski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Kelner

obsługa klientaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Kelner

Przygotowanie jadalni do konsumpcji, podawanie posiłków, zmywanie naczyń, sprzątanie pomieszczeń gastronomicznychWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: aktualne badania sanitarno -...

Kelner

obsługa klienta, dbanie o standardy obowiązujące w miejscu pracy, dbanie o porządek w restauracji Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: KSIĄŻECZKA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA