Przejdź do treści

Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kelner
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/18/12049
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie sali, obsluga klientów, podawanie posiłków, kasowanie należności, sprzątanie, obsluga kasy fiskalnej. Umowa o pracę na cazs określony. Praca na dwie zmianyw przdziale czasowym: 11:00--22:00. Proponowany okres zatrudnienia: 1 rok. Oferta dostępna w sali g

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kelner*
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

wykształcenie średnie każde; staż pracy mile widziany, konieczna znajomość języka angielskiego do obslugi klientów; znajomość obslugi kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu