Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Kelner
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/19/0444
OBOWIĄZKI:
kelner
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Zobacz podobne oferty

Kelner/ka-Barman/ka

JEŚLI WAŻNE SĄ DLA CIEBIE:poznawanie ludzi ze wszystkich stron świata;praca w zespole, który wzajemnie się wspiera;jasne zasady współpracy;stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;dofinansowanie do opieki medycznej (również dla Twoich...

Kelner

-przygotowanie sali konsumpcyjnej-pobieranie potraw i napojów z kuchni i ich serwowanie-zmiana nakryć i obrusów-obsługa przyjęć okolicznościowychWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe

Kelnerka / Barmanka

Praca w Gliwicach.miła aparycjaumiejętność pracy w zespolepraca w godzinach nocnych