Przejdź do treści

Praca: Kierowca Betonomieszarki

Jesteśmy globalnym, jednym z największych na świecie producentów i dostawców materiałów budowlanych.

W Polsce należymy do liderów rynku materiałów budowlanych. W naszych licznych zakładach produkcyjnych oraz w biurze korporacyjnym w Warszawie zatrudniamy ponad 1300 osób.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierowca Betonomieszarki
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Główne zadania:
  • Bieżące utrzymanie powierzonego pojazdu w sprawności
  • Inne zadanie powierzone w trakcie realizacji zleceń
Wymagania formalne:
  • Minimum zasadnicze wykształcenie mechaniczne (mile widziane średnie wykształcenie techniczne)
  • Doświadczenie w pracy, jako kierowca
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii C
  • Zaświadczenia o ukończeniu kursu doszkalającego na przewóz rzeczy
  • Mobilność i dyspozycyjność
Oczekiwania interpersonalne:
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
W naszych rekrutacjach stosujemy zasady równości i poszanowania różnorodności.

Oferta skierowana jest również do Kandydatów/ek z orzeczoną niepełnosprawnością. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany/a wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierowca-betonomieszarki_1993583.html
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb związanych z realizacją obecnie prowadzonego procesu rekrutacji oraz procesów rekrutacji prowadzonych w przyszłości przez administratora danych CEMEX Polska Sp. z o.o., ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa („Spółka”), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)”. Zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów rekrutacji prowadzonej przez Spółkę.”