Przejdź do treści

Praca: Kierowca C+E ADR Cysterna

Ogłoszenie numer: 2009911, z dnia 17-07-2018

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU KOSZTÓW ZA SZKOLENIE

ADR TDT

Wiodąca na rynku firma transportowa z Chełma, poszukuje energicznego kandydata na kierowcę który potrafi pracować z przyjemnością i odnajduje satysfakcję w tym co robi.

Specjalizujemy się w międzynarodowym i krajowym transporcie gazów, paliw oraz produktów chemicznych w cysternach drogowych.

(Słowacja-Czechy-Holandia)

Kierowca C+E ADR Cysterna

Miejsce pracy: / Dzierżoniów, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Wałbrzych, Wrocław, Ząbkowice Śląskie

Opis stanowiska

  • Transport przerzutowy gazów technicznych w butlach
  • Stałe trasy międzynarodowe
  • Praca od poniedziałku do piątku

Wymagania

  • ADR cysterny
  • kurs na przewóz rzeczy/ świadectwo kwalifikacji
  • badania lekarskie
  • badania psychologiczne
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • co najmniej 3- letnie doświadczenie na kat. C+E
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub własną działalność
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Dogodny system pracy
  • Zwrot kosztów dojazdu do auta
  • Szkolenie przygotowawcze
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierowca-c-e-adr-cysterna_2009911.html