Przejdź do treści

Praca: Kierowca C+E ADR Cysterny

Ogłoszenie numer: 1971363, z dnia 09-05-2018

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU KOSZTÓW ZA SZKOLENIE

ADR TDT WÓZKI WIDŁOWE

Wiodąca na rynku firma transportowa z Chełma, poszukuje energicznych kandydatów na kierowców którzy potrafią pracować z przyjemnością i odnajdują satysfakcję w tym co robią.

Specjalizujemy się w międzynarodowym i krajowym transporcie gazów, paliw oraz produktów chemicznych w cysternach drogowych.

Kierowca C+E ADR Cysterny

Miejsce pracy: / Kłodzko, Ząbkowice Śląskie

Opis stanowiska

  • SŁOWACJA-CZECHY-HOLANDIA

Wymagania

  • ADR cysterny
  • kurs na przewóz rzeczy/ świadectwo kwalifikacji
  • badania lekarskie
  • badania psychologiczne
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • co najmniej 3- letnie doświadczenie na kat. C+E

Oferujemy

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Dogodny system pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Zwrot kosztów dojazdu do auta
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierowca-c-e-adr-cysterny_1971363.html