Praca: Kierowca C+E w transporcie krajowym i międzynarodowym

Oferta nieaktualna

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych
i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E w transporcie krajowym i międzynarodowym
Miejsce pracy: Wykroty, Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań
Opis stanowiska:
  • Praca w ruchu krajowym oraz międzynarodowym (głównie w Niemczech)
  • Transportowanie ładunków oraz nadzór nad przewożonym ładunkiem
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt: naczepa, plandeka, auto
Wymagania:
  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • Kurs na przewóz osób i rzeczy
  • Minimum roczne doświadczenie
  • karta kierowcy
  • uczciwość, punktualność i rzetelność
  • uprawnienia na wózki widłowe
W zamian pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu
RENA Polska Sp. z o.o.
Wykroty, ul. Wyzwolenia 30
59-730 Nowogrodziec

weitere Infos unter www.rena.com