Przejdź do treści

Praca: Kierowca C+E

Firma działająca w branży transportu międzynarodowego bardzo chętnie zatrudni kierowcę kat.C+E z Polski lub Ukrainy z doświadczeniem, który pracował już w polskiej firmie.
Kierowca C+E
Opis stanowiska
  • pracujemy głównie w Niemczech, Szwajcarii, Belgi, Holandii, Austrii.
Wymagania
  • uprawnienia C+E
  • doświadczenie
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie 9000 do 10000 zł Brutto
  • samochody nowe na gwarancji
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierowca-c-e_1993287.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.