Przejdź do treści

Praca: Kierowca C+E

Ogłoszenie numer: 2309738, z dnia 2019-02-28

REMGAZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ogólnopolski producent i dystrybutor gazów technicznych. Posiadamy oddziały na Śląsku i Dolnym Śląsku.

Firma funkcjonuje na rynku od ponad 25 lat i jest stabilna organizacyjnie i finansowo.

Kierowca C+E

Miejsce pracy: dolnośląskie / Sobótka

Opis stanowiska

W związku z rozwojem oddziału w Sobótce (Dolny Śląsk) oraz Rudołtowicach k. Pszczyny poszukujemy 2 kandydatów na stanowisko KIEROWCA kat. C+E

  • Przyjmowanie dostaw towarów,
  • Rozładunek i załadunek transportu,
  • Realizacja dostaw do klientów.

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca zawodowy samochodów ciężarowych,
  • Prawo jazdy kategorii C+E+ADR (lub gotowość uzyskania uprawnień ADR),
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Uprawnienia na wózki widłowe (lub gotowość uzyskania uprawnień),

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w systemie jednozmianowym (codzienny powrót do domu, wolne weekendy),
  • Przyjazną atmosferę w pracy.