Praca: Kierowca do wypożyczalni samochodów (Obsługa Klienta)

Ogłoszenie numer: 4300399, z dnia 2021-03-17

www.autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierowca do wypożyczalni samochodów (Obsługa Klienta)

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klienta w wypożyczalni samochodów
  • praca mobilna na terenie Wrocławia i okolic (możliwe wyjazdy na terenie całej Polski) - podstawianie aut pod wskazany adres, m.in. do hoteli, na lotnisko
  • koordynowanie działań związanych z wypożyczaniem aut dla gości zagranicznych

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość topografii miasta Wrocław
  • pełna dyspozycyjność
  • preferowane miejsce zamieszkania - Wrocław

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - praca na pełen etat