Przejdź do treści

Praca: Kierowca kat. C + E

Ogłoszenie numer: 2514536, z dnia 2019-07-02

FIRMA MATPLAST  Z O.O.

Fabryka Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca kat. C + E

Miejsce pracy: dolnośląskie / Nowa Ruda

Opis stanowiska

  • Praca na terenie Niemiec, Belgii, Austrii i Włoch

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E,
  • świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy,
  • karta kierowcy,
  • ważne badania lekarskie,
  • dokładność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę zgodną z przepisami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane terminowo),
  • zadbane i sprawne technicznie samochody,
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • konkurencyjne zarobki
  • Możliwość rozwoju i awansu