Przejdź do treści

Praca: Kierowca kat. C lub C+E

Firma REMONDIS Sp. z o.o.
Dział Odpadów Specjalnych
zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni na stanowisko:

Kierowca kat. C lub C+E
Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie pojazdów
  • Aktywne uczestnictwo w załadunkach i rozładunkach
  • Dbałość o powierzony sprzęt i mienie
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C lub C+E
  • Mile widziany podstawowy kurs ADR
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pakiet świadczeń socjalnych i benefitów
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Remondis Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity Dz.U.z 2016 r.poz.922 z późn.m.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania”.

Administratorem Pana/ Pani danych jest REMONDIS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zawodzie 18, 02-981 Warszawa, NIP: 728-01-32-515, REGON: 011089141;

Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: IOD@remondis.pl; Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienia do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 22 1 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana; Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. Dz.U.UE.L.2016.119.1). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.