Przejdź do treści

Praca: Kierowca kat. d

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Kierowca kat. d
Miejsce pracy: Zawidów
Numer: StPr/21/0278
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie autobusu zgodnie z wyznaczoną trasą i wg rozkładu jazdy; rygorystyczne przestrzeganie "Prawa o ruchu drogowym"; przyjmowanie, sprawdzanie oraz utrzymywanie w dobrym stanie technicznym przydzielonego autobusu; dbanie o bezpieczeństwo własne i przewożonych pasażerów oraz innych użytkowników drogi; praca na stałej trasie przewozowej Mikułowa-Zawidów-Mikułowa o stałej porze w godzinach 07.00-8.00 oraz 19.00-20.00 ( możliwa niewielka zmiana); ok. 52 h/miesiąc; praca również w soboty; umowa na 1 rok z możliwością przedłuzenia;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca autobusu (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D
Uprawnienia: ! Prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Wymagane badania psychologiczne, uprawnienia do przewozu osób, prawo jazdy kategorii D - warunek konieczny

Miejsce pracy:

Zawidów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu