Przejdź do treści

Praca: Kierowca / Magazynier

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 390 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Kierowca / Magazynier
Miejsce pracy: Świebodzice
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym
  • Wykonanie przewozu towarów w transporcie drogowym
  • Rozliczenie z dokumentacji i wykonanych czynności po zakończeniu operacji transportowej
  • Przygotowanie towaru do wysyłki i załadunek towaru
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy w transporcie międzynarodowym
  • Prawo jazdy kat B
  • Aktualna karta kierowcy
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowych
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w ambitnym zespole
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Uczestnictwo w projektach międzynarodowych