Przejdź do treści

Praca: Kierowca Międzynarodowy - BUS 3.5 T (W)

Ogłoszenie numer: 4117609, z dnia 2021-01-25

Transwise jest firmą zajmującą się wsparciem doradczym dedykowanym branży transportowej.

Działamy na rynku od 2013 roku, dzięki naszej działalności – nasi partnerzy rozwinęli kilkadziesiąt dobrze prosperujących firm operujących w transporcie międzynarodowym do 3,5 t.

Naszą kluczową wartością jest wspieranie sukcesu naszych klientów.

Kierowca Międzynarodowy - BUS 3.5 T (W)

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego partnera, poszukujemy osób  na stanowisko Kierowca Międzynarodowy Kat. B

Wymagania

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym(min 1 rok)
  • Dobra znajomość topografii Europy
  • Uczciwość i odpowiedzialność za powierzone mieni

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie 3/1 lub 4/1
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, nawigacja GPS)
  • Praca na terenie Europy Zachodniej, Skandynawii i Anglii
  • Wsparcie spedytora na trasie
  • Nową Flotę Pojazdów