Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Kierowca Międzynarodowy - BUS 3.5 T (W)

Ogłoszenie numer: 4117609, z dnia 2021-01-25

Transwise jest firmą zajmującą się wsparciem doradczym dedykowanym branży transportowej.

Działamy na rynku od 2013 roku, dzięki naszej działalności – nasi partnerzy rozwinęli kilkadziesiąt dobrze prosperujących firm operujących w transporcie międzynarodowym do 3,5 t.

Naszą kluczową wartością jest wspieranie sukcesu naszych klientów.

Kierowca Międzynarodowy - BUS 3.5 T (W)

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego partnera, poszukujemy osób  na stanowisko Kierowca Międzynarodowy Kat. B

Wymagania

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym(min 1 rok)
  • Dobra znajomość topografii Europy
  • Uczciwość i odpowiedzialność za powierzone mieni

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie 3/1 lub 4/1
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, nawigacja GPS)
  • Praca na terenie Europy Zachodniej, Skandynawii i Anglii
  • Wsparcie spedytora na trasie
  • Nową Flotę Pojazdów

Kierowca kat. b

usługi kateringu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Kierowca do wypożyczalni samochodów (Obsługa Klienta)

profesjonalna obsługa klienta w wypożyczalni samochodów praca mobilna na terenie Wrocławia i okolic (możliwe wyjazdy na terenie całej Polski) - podstawianie aut pod wskazany adres, m.in. do hoteli, na lotnisko koordynowanie działań związanych z...

Kierowca samochodu dostawczego

Załadunek, rozładunek towarów oraz ich transport na terenie UE, wypełnianie dokumentacji transportowej. Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Język:...