Przejdź do treści

Praca: Kierowca / Operator betonomieszarki

Ogłoszenie numer: 1936253, z dnia 19-03-2018

JTM Jerzy Twardysko - Firma działa od 8 lat na rynku lokalnym
w zakresie usług pompowania betonu towarowego oraz transportu betonu.

Kierowca / Operator betonomieszarki

Miejsce pracy: / Świebodzice

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pojazdów typu: betonomieszarka, pompa do betonu.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat C,
  • Uprawnienia na przewóz rzeczy,
  • Mile widziane umiejętności z zakresu mechaniki pojazdowej.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie,
  • Praca na miejscu,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Praca w zgranym zespole.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierowca-operator-betonomieszarki_1936253.html