Przejdź do treści

Praca: Kierowca zawodowy kat. C + E na kraj i zagranicę

Jesteśmy firmą spedycyjną działającą od 1994 roku na rynku krajowym i zagranicznym.
Wszelkie informacje o firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www.ol-trans.pl

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca zawodowy kat. C + E na kraj i zagranicę
OPIS STANOWISKA:
  • Przewóz towarów ponadgabarytowych (naczepy specjalistyczne–rozciągane, waga do 100 ton)
  • Przewóz towarów standardowych (naczepy plandeki, firanki, platformy, burty)
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu (podstawowe czynności serwisowe, utrzymanie czystości)
  • Dbanie o terminowość dostaw
  • Dbanie o interesy i dobro firmy w kontakcie z kontrahentami i organami kontrolnymi
WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kategorii C oraz E
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, badania lekarskie, świadectwo kwalifikacji zawodowej)
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie
  • Dbanie o sprzęt
OFERUJEMY:
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, 22 lata na rynku transportowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami