Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Kierowca
Miejsce pracy: Nowy Kościół
Numer: StPr/18/1253
OBOWIĄZKI:
transport krajowy i międzynarodowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. E/C

Miejsce pracy:

Nowy Kościół


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Kierowca kat b

dowóz zamówień do klientaWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kat. B

Kierowca- dostawca

dostawa do klienta różnych potraw kuchni indyjskiej, bengalskiej, praca na terenie Lubina, min. 120 godz. miesięcznie, praca w godz. 11:00-23:00 wg grafiku,Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: książeczka zdrowia dla...

Kierowca kat. B w transporcie międzynarodowym

Siedziba firmy: Głogów   Opis stanowiska   Realizacja zleceń transportowych po terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony. Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.  Wymagania: dyspozycyjność, uczciwość,...