Przejdź do treści

Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Kierowca
Miejsce pracy: Syców
Numer: StPr/19/0539
OBOWIĄZKI:

• organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska; • przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania; • planowanie optymalnej trasy przejazdu, oraz opracowanie tras alternatywnych; • kierowanie samochodem dostawczym; • udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych oraz zabezpieczanie miejsca zdarzenia (kolizji, wypadku); • wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu dostawczego powstałych podczas jazdy; • zabezpieczanie samochodu dostawczego przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczeniem podczas jazdy także przed kr

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość dokumentów związanych z ruchem międzynarodowym

Wymagania inne:

[Inne] : praca wykonywana jest na terenie całej Polski, Unii Europejskiej oraz według zleceń.

Miejsce pracy:

Syców

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy