Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Kierowca
Miejsce pracy: Mysłakowice
Numer: StPr/21/0747
OBOWIĄZKI:

dowóz towaru

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Mysłakowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Kierowca / Magazynier

Zakres obowiązków: Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym Wykonanie przewozu towarów w transporcie drogowym Rozliczenie z dokumentacji i wykonanych czynności po zakończeniu operacji transportowej Przygotowanie towaru do wysyłki i załadunek...

Kierowca - Magazynier

Kierowca

- prowadzenie autobusu zgodnie z wyznaczoną trasą i wg rozkładu jazdy - rygorystyczne przestrzeganie "Prawa o ruchu drogowym" - przyjmowanie, sprawdzanie oraz utrzymywanie w dobrym stanie technicznym przydzielonego autobusu - dbanie o bezpieczeństwo własne i...