Przejdź do treści

Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierowca
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5773
OBOWIĄZKI:

- prowadzenie autobusu zgodnie z wyznaczoną trasą i wg rozkładu jazdy - rygorystyczne przestrzeganie "Prawa o ruchu drogowym" - przyjmowanie, sprawdzanie oraz utrzymywanie w dobrym stanie technicznym przydzielonego autobusu - dbanie o bezpieczeństwo własne i przewożonych pasażerów oraz innych użytkowników drogi. Transport pracowników do miejsca pracy i powrót Miejsce pracy: Wrocław teren całego miasta oraz okolic. Kurs związany z dowozem pracowników, nastepnie odbiór. Kontakt z pracodawcą: 692639102 zlecenie ok 80 gopdzin miesiecznie,dyspozycyjnosć wg grafiku . Wynagrodzenie do uzgodnienia podczas frozmowy kwalifikacyjnej. Sala: D

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - D

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe staż pracy 6 miesięcy przewóz osób prawo jazdy kategoria - D Wymagane badania psychologiczne, uprawnienia do przewozu osób, prawo jazdy kategorii D - warunek konieczny

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu