Przejdź do treści

Praca: Kierownik Apteki

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 2145084, z dnia 2018-11-05

Klient portalu Praca.pl

Kierownik Apteki

Miejsce pracy: dolnośląskie / Jelenia Góra

Opis stanowiska

  • zapewnienie naszym Pacjentom obsługi na najwyższym poziomie
  • sprawdzanie recept pod względem merytorycznym oraz formalnym
  • nadzór  nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
  • nadzór i  zarządzanie magazynem, w tym:
    • monitorowanie dat ważności i rotacji preparatów w magazynie apteki;
    • nadzór nad prawidłowym przyjęciem dostawy i zgodnością zamówień
    • cykliczna kontrola stanu magazynowego
  • organizacja pracy i sprawne zarządzanie zespołem aptecznym zgodnie z obowiązującym prawem

Wymagania

  • spełnienie warunku formalnego: wykształcenia  farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki
  • dążenie do rozwoju własnego i podległego zespołu
  • znajomość obsługi programu KAMSOFT
  • umiejętności  zarządcze i menadżerskie
  • gotowość i otwartość na zmiany
  • dyspozycyjność, obowiązkowość
  • umiejętności sprzedażowe

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
  • motywujący system premiowy
  • dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna, pakiet sportowy, ubezpieczenie