Przejdź do treści

Praca: Kierownik Apteki

Pierwsza Apteka Niezapominajka powstała w 2001 roku.
Obecnie Apteki Niezapominajka to kilka niezależnych firm działających pod wspólną nazwą. Mocna pozycja firmy na rynku farmaceutycznym oraz jej intensywny rozwój dostarczają nowych, stabilnych miejsc pracy. Tworzymy warunki rozwoju dla wszystkich Pracowników. Oferujemy im partnerską współpracę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Apteki
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Strzegomska 200
OPIS STANOWISKA:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Profesjonalna obsługa pacjentów
  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami
  • Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych
  • Monitorowanie stanów magazynowych apteki
  • Dbałość o standardy sieci Aptek Niezapominajka
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Uprawnienia kierownicze
  • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego
  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość programu KAMSOFT
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wspieranie rozwoju osobistego poprzez system szkoleń
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego