Przejdź do treści

Praca: Kierownik budowy – branża kolejowa

Od 28 lat świadczymy usługi w zakresie branży kolejowej. Zajmujemy się pracami budowlanymi, remontowymi i utrzymaniowymi. Dołącz do nas jako:

Kierownik budowy – branża kolejowa
Miejsce pracy: Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Oława, Polkowice, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica

Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika/Inżyniera budowy robót torowych,
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami.
Zakres obowiązków:
  • kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją zadań,
  • nadzór nad podległymi pracownikami.
Szczegóły oferty:
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie 12 000 zł brutto + premie uznaniowe,
  • stała współpraca,
  • praca w delegacjach,
  • wolne weekendy,
  • auto służbowe.