Przejdź do treści

Praca: Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Ogłoszenie numer: 2424886, z dnia 2019-05-01

Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku budowlanym od 15 lat. Do 2009 roku specjalizowaliśmy się
głównie w pracach wykończeniowych budynków wielkokubaturowych
Obecnie realizujemy zadania w systemie generalnego wykonawstwa.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Miejsce pracy: dolnośląskie / cała Polska

Opis stanowiska

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami
  • wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót ,
  • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,
  • raportowanie postępu prac
  • kontrolę budżetu oraz rozliczanie prowadzonych robót

Wymagania

  • uprawnienia budowlane, wykształcenie wyższe budowlane,
  • doświadczenie minimum 3lata w samodzielnym prowadzeniu budowy
  • doświadczenie przy prowadzeniu robot wykończeniowych mile widziane
  • znajomość prawa budowlanego
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników i podwykonawcami
  • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji projektowej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę lub umowa kontraktowa ,
  • możliwość samodzielnego kształtowania swojego rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole