Przejdź do treści

Praca: Kierownik budowy (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy oferującej najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne - poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik budowy (m/k)
Miejsce pracy: Jawor, Wrocław
Nr ref.: BUD/JAW/0120
Obowiązki:
  • koordynacja prac firm podwykonawczych,
  • dbanie o kompletność i jakość wykonania, zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną klienta,
  • nadzór nad terminową realizacją prac, zgodnie z obowiązującym harmonogramem,
  • koordynacja i bieżące uzgodnienia w zakresie prowadzonych zmian projektowych z Project Managerem klientem,
  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych budowy oraz prowadzenie spotkań z podwykonawcami,
  • przygotowywanie pism i odpowiedzi na pisma w zakresie prowadzonych prac,
  • udział w próbach i odbiorach robót - protokolarne.
Wymagania:
  • ukończone studia wyższe techniczne min. inżynier (preferowane: elektryczne i pokrewne, instalacje sanitarne, automatyka),
  • samodzielność oraz doskonała organizacja pracy własnej,
  • punktualność oraz dbałość o terminowość wykonywanych prac,
  • wysoka kultura pracy w zakresie BHP,
  • minimum 2 lata doświadczenia na budowie/podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • uczestnictwo w unikatowych, innowacyjnych projektach,
  • rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o współpracę B2B,
  • pracę w w renomowanej firmie międzynarodowej.