Przejdź do treści

Praca: Kierownik Budowy

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta, realizującego inwestycje w obszarze infrastruktury gazociągowej, poszukujemy osób na stanowisko:
Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Polska południowa
Zakres obowiązków:
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją budowy – zarządzanie zespołem realizacyjnym
  • Koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców i siły własne
  • Nadzór nad wykonywaniem robót zgodnie z harmonogramem
  • Kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń
  • Nadzór i odpowiedzialność za jakość robót
  • Kontakt z organami administracji publicznej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, budowlane
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Doświadczenie w budowie gazociągów wysokiego ciśnienia na stanowisku kierownika robót/kierownika budowy na budowie rurociągu do przesyłu paliw płynnych lub gazowych z rur o średnicy DN 500 lub większej
  • Wiedza z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa niezbędnych do realizacji robót
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość j. angielskiego – mile widziana
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz MS Project
  • Umiejętność planowania i przewidywania zagrożeń
  • Prawo jazdy kat. B
Nasz klient oferuje:
  • Praca w dużej firmie z branży budowlanej
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierownik-budowy_2087966.html

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.