Przejdź do treści

Praca: Kierownik Budowy

Międzynarodowa spółka deweloperska od znana w branży mieszkaniowej poszukuje do nowego zespołu, odpowiedzialnego za realizację w ramach construction management, nowych pracowników, takich jak Kierownicy Budowy, Kierownicy Robót oraz Inżynierowie Budowy. Firma zapewnia udział w ciekawych projektach, bardzo dobrą atmosferę, stabilne zatrudnienie oraz jasne możliwości rozwoju.
Obecnie spółka z roku na rok zwiększa swoje wyniki a poprzez aktywną akwizycję gruntów planuje kolejne inwestycje na następne lata.

Kierownik Budowy
OPIS STANOWISKA
  • Koordynowanie robót budowlanych i odpowiedzialność za ich przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach
  • Nadzorowanie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji
  • Nadzór nad pracami wykonawców
  • Nadzór nad obiorami końcowymi
  • Współprowadzenie i czynne uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac
WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW/EK
  • Doświadczenie minimum kilkuletnie w prowadzeniu inwestycji na stanowisko Kierownika Budowy przy projektach mieszkaniowych
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego
  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym
  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy
  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
OFERTA
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • Umowa o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów
  • Pakiet socjalny (karta medyczna, ubezpieczenie na życie)