Przejdź do treści

Praca: Kierownik ds. Logistyki

Marka Wajnert Meble to doceniony na rynku polskim i zagranicznym producent mebli wypoczynkowych i systemowych. Firma rodzinna z ponad 30 letnią historią jest liderem w produkcji mebli w Polsce zajmując w rankingach miejsce w pierwszej trójce. Meble powstają dzięki zaangażowaniu i współpracy ponad 600 osób zatrudnionych w firmie, działających na jej rozwój i sukces.

Obecny zespół wymaga wsparcia, dlatego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik ds. Logistyki
Miejsce pracy: Międzybórz
CO OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dużej organizacji
  • realizację ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju w motywującym środowisku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, dodatkowe premie
  • pracę w dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
  • benefity pozapłacowe:
  • dofinansowanie obozów i kolonii dla dzieci
  • upominki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
  • imprezy integracyjne
  • możliwość skorzystania z dedykowanych szkoleń
  • kursy językowe
TWOJE ZADANIA NA STANOWISKU:
  • zarządzanie oraz rozwój istniejącego działu planowania produkcji, działu transportu, magazynów wyrobów, zespół około 20 osobowy
  • poprawa rentowności, efektywności i jakości procesów logistycznych w obszarze produkcji oraz transportu
  • planowanie produkcji zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy (zapewnienie płynności procesów logistycznych przy jednoczesnej minimalizacji kosztów)
  • współpraca z innymi działami wspomagającymi proces realizacji zleceń produkcyjnych
  • odpowiedzialność za terminową realizację zleceń
JAKIE WYMAGANIA POWINIENEŚ SPEŁNIAĆ:
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w obszarze łańcucha dostaw w firmie produkcyjnej
  • wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne
  • doskonałe umiejętności organizacyjne oraz systematyczność
  • samodzielność w podejmowanych działaniach, asertywność
  • biegła znajomości obsługi komputera  oraz pakietu MS Office
  • wyższe wykształcenie
  • znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie
  • prawa jazdy kat. B
Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą e-mailową na adres: rekrutacja@wajnert.com.pl wraz z następującą klauzulą:

„Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji w systemie internetowym. Na podstawie art. 6 ust. 1 a) RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Wajnert Meble spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Międzyborzu, przy ul. Kolejowej 67, 56-513 Międzybórz, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku).Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie.”

Jednocześnie informujemy, że CV niezawierające powyższego oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej RODO, informujemy, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wajnert Meble spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Międzyborzu przy ul. Kolejowej 67, 56-513 Międzybórz,
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody,
3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat,
4) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej na adres siedziby Administratora danych lub elektronicznie na adres e-mail dane.osobowe@wajnert.com.pl. W przypadku wniesienia sprzeciwu przestaniemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w ww. celach,
5) ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,
6) podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko,
7) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji,
8) Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.