Przejdź do treści

Praca: Kierownik ds. zakupów i logistyki

Ogłoszenie numer: 4433792, z dnia 2021-04-08

Kraftbet zajmuje się produkcją betonowych elementów prefabrykowanych dla branży budowlanej:  słupów konstrukcyjnych, stropów, schodów, ścian i balkonów.

Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w powiecie strzelińskim w miejscowości Wiązów.

Kierownik ds. zakupów i logistyki

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wiązów

Opis stanowiska

  • koordynowanie i nadzorowanie procesów logistycznych
  • planowanie zakupów, sporządzanie zamówień, kontrola nad procesem ich realizacji
  • analiza oraz dobór dostawców, negocjowanie warunków handlowych
  • ścisła współpraca z działem produkcyjnym i handlowym w celu opracowywania harmonogramów dostaw
  • zarządzanie magazynem, monitorowanie i kontrola stanów magazynowych, uzupełnianie zapasów magazynowych, optymalizowanie procesów magazynowych pod względem wydajności, jakości i kosztów,
  • analiza zgodności stanów magazynowych z systemem, kontrola i nadzorowanie procesu inwentaryzacji,
  • zarządzanie dostawami do odbiorców

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne, ekonomiczne
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • wiedza z zakresu funkcjonowania magazynu, transportu, procesów magazynowych, zarządzania zapasami oraz obsługi klienta,
  • znajomość i umiejętność stosowania metod analizy kosztów w obszarze logistyki
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe i obsługę suwnicy będą dodatkowym atutem,
  • czynne prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • praca w nowoczesnej firmie i prężnie rozwijającej się branży prefabrykatów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie i premie związane z osiąganymi wynikami
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazna atmosfera