Przejdź do treści

Praca: Kierownik Działu Konferencji

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, właściciela sieci hoteli zarówno w Polsce jak i zagranicą, oferującego wachlarz usług w zakresie wynajmu pokoi oraz organizacji konferencji i spotkań biznesowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Konferencji
Miejsce pracy: Brzeg Dolny
OBOWIĄZKI
  • zarządzanie działem konferencji,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz działami operacyjnymi hotelu,
  • współtworzenie ofert hotelowych i nadzór nad ich realizacją,
  • aktywna sprzedaż usług hotelowych, gastronomicznych, konferencyjno – bankietowych,
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem konferencji, eventów i innych wydarzeń w hotelu,
  • współtworzenie oraz realizacja polityki sprzedażowej hotelu,
  • realizacja strategii oraz celów sprzedażowych w oparciu o wyznaczone cele,
  • uczestnictwo w interesujących projektach sieci.
WYMAGANIA
  • doskonała komunikacja oraz organizacja pracy,
  • motywowanie i wspieranie w działaniu i rozwoju zespołu,
  • umiejętność delegowania oraz rozliczania zadań,
  • zapewnienie kompleksowego oraz indywidualnego podejścia do klienta,
  • umiejętność rozpoznawania potencjału i potrzeb klienta,
  • doskonałe umiejętności negocjacyjno – sprzedażowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w hotelu,
  • język angielski – poziom bardzo dobry.
PRACODAWCA OFERUJE
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • współpraca na podstawie umowy o pracę, na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • karta multisport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwości pracy zdalnej, parking na terenie miejsca pracy,
  • możliwość uczestnictwa w 6 miesięcznym pakiecie szkoleń w zakresie rozwoju menagerów oraz HR.