Przejdź do treści

Praca: Kierownik grupy inwentaryzacyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Kierownik grupy inwentaryzacyjnej
Miejsce pracy: Chocianów
Numer: StPr/21/0001
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie inwentaryzacji (spisów z natury) mienia ruchomego i środków trwałych w zmiennych warunkach atmosferycznych (magazyny nieogrzewane). Planowanie, sporządzanie harmonogramów przeprowadzania spisów z natury, rozliczanie oraz sporządzanie wymaganych dokumentów zgodnie z przepisami. Praca przy komputerze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: znajomość obsługi Microsoft Office

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie powyżej 1 roku, znajomość zasad gospodarki materiałowej, doświadczenie w prowadzeniu i roliczaniu inwentaryzacji, umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu pracowników, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, samodzielność i kultura osobista

Miejsce pracy:

Chocianów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 878 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach