Praca: Kierownik kontroli jakości dokumentacji techniczno-projektowej

Kierownik kontroli jakości dokumentacji techniczno-projektowej
Miejsce pracy: Wrocław

Chciałbyś podjąć pracę w międzynarodowym środowisku? Czy chcesz współpracować
z najlepszymi specjalistami z branż inżynierii środowiska, kolejnictwa, energii i konstrukcji ?

Profil firmy:

COWI Polska Sp. z o.o. jest firmą projektowo-konsultingową działającą w obszarze inżynierii. Firma stanowi część międzynarodowej Grupy COWI (www.cowi.com) realizującej między innymi projekty infrastruktury drogowej, kolejowej i tunelowej w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.
Wydziały inżynierii środowiska, kolejowy, energii i tunelowy w COWI Polska, wspólnie z kolegami z Danii, Norwegii, Szwecji i Wielkiej Brytanii projektują systemy odwodnień linowych, zaopatrzenia w wodę i nawadniania; linie, węzły i stacje kolejowe, systemy ciepłownicze, linie i stacje metra, tunele głównie w Skandynawii.

Zastosowanie nowoczesnych narzędzi projektowych, systematyczne szkolenia, dostęp do najnowszych technologii, bieżąca współpraca ze specjalistami z COWI w Danii, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Norwegii, zapewniają ciekawą i rozwojową pracę.

Zakres obowiązków:

Osoba na stanowisku kierownika kontroli jakości dokumentacji będzie zapewniać prawidłowe funkcjonowanie zarządzanie podstawową dokumentacją kontroli jakości tworzonej dokumentacji techniczno-projektowej. Do jej obowiązków należeć będzie przeprowadzanie szkoleń pracowników i audyty wewnętrzne w ramach utrzymania systemu ISO 9001. Osoba ta będzie także odpowiedzialna za współpracę z kierownikami kontroli jakości w firmach Grupy COWI celem realizacji wspólnych działań we wspólnie realizowanych projektach. Ponadto do obowiązków należeć będzie: kontrola i zarządzanie procesem sporządzania raportów dotyczących jakości dokumentacji techniczno-projektowej.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne/średnie
  • umiejętność pracy w zarówno w zespole jak i indywidualnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności organizacji czasu i planowania zadań
  • łatwość w podejmowaniu decyzji
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjne miejsce i środowisko pracy
  • udział w ciekawych projektach zagranicznych
  • możliwość poznania nowych narzędzi pracy i specjalistycznego oprogramowania
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.