Przejdź do treści

Praca: Kierownik Księgarni

Ogłoszenie numer: 1973950, z dnia 11-05-2018

Klient portalu Praca.pl

Księgarnia we Wrocławiu

zatrudni na stanowisko:

Kierownik Księgarni

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

  • Życzliwa i profesjonalna obsługa klientów księgarni, pomoc w wyborze książek
  • Realizacja zamówień
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży w systemie komputerowym
  • Obsługa gotówkowa Klienta
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej, przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Wprowadzenie nowych produktów do oferty punktu sprzedaży
  • Prowadzenie profilu na facebook i google +
  • Dbałość o ekspozycję: czyste półki, ładnie poukładane książki, wyeksponowane nowości i ceny

Wymagania

Oczekujemy:

  • Merytoryki – czyli dobrego poznania oferty Księgarni (z naszą pomocą)
  • Energii, świetnej organizacji pracy, umiejętności działania pod presją czasu
  • Rzetelności , sumienności, kreatywność w podejmowanych zadaniach
  • Entuzjazmu, otwartości, ludzkiej życzliwości i cierpliwości do ludzi
  • Zdolności szybkiego uczenia się – zwłaszcza w obszarze asortymentu księgarni
  • Biegłej znajomość komputera, w tym Excell
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub innego języka obcego
  • Minimum średniego wykształcenia

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży i w pracy z Klientami
  • Znajomość branży księgarskiej
  • Doświadczenie w kierowaniu samochodem (kat.B)

Oferujemy

  • Miłą i normalną atmosferę w pracy
  • Wsparcie merytoryczne
  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierownik-ksiegarni_1973950.html